Akvaristika, Akvária, Akvárium, Zahradní Jezírka, Jezírka, Klece pro papoušky, Klec pro králika, Klec pro křečka, Jezírko
ABC-ZOO

Váš košík

Žádné zboží

  • Žádné zboží

  • Doprava .......
  • Celkem 0 Kč

Kategorie

Výrobci

Filtr FLUVAL FX6, pro akvárium do 1500L

doprava zdarma

Vnější filtr do akvária Hagen FLUVAL FX-6, 3500 l/h, pro akvárium do 1500 litrů.

Více detailů

6 779 Kč s DPH

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 251 prémiových bodů jako kupón pro 136 Kč. Vaše věrnostní body.


Externí filtr HAGEN FLUVAL FX6, extra výkonný filtr pro akvária do 1500 l/hod.

Nový vnější filtr Fluval FX6 má výkon čerpadla 3500 litrů vody za hodinu a ohromující filtrační kapacitu médií, která produkují nejčistější a nejzdravější vodu. Filtrační média můžete lehce umístit do odnímatelných zásobníků, které jsou uprostřed vícestupňové filtrace. Koše jsou precizně navrhnuté na odstranění nečistot z vody, čímž je filtrace účinnější. Koše pojmou celkem 5,9 l médií a můžete je řadit v přesné kombinsci vrstev, pro co nejlepší kvalitu vody v akváriu. Každá z vrstev je obložená penovou vložkou pro efektivní mechanické předčištění při filtrování. Jednoduché otevírání pomocí rukojetě umožňuje zvednout a oddělit koše rychle a lehce, takže běžná údržba je jednodužší.

Smart-Pump Technology

SmartPump Technology ve filtru FLUVAL FX-6 využívá elektroniku pro stálé měření a regulaci rychlosti vrtulky čerpadla k udržení stálého výkonu a maximální efektivitu provozu a spotřeby energie. SmartPump Technology také odstraňuje přebytečný vzduch, který se mohl dostat do systému. Jednou za 12 hodin se filtr zastaví a odstraní všechen vzduch, čímž zajišťuje maximální filtrační výkonnost.

Výška filtru: 54 cm

Šírka filtra: 37 cm

Obsah akvária do 1500 litrů

Výkon čerpadla: 3500 l/hod

Biologická filtrace: 5,9 L

Objem filtrace: 20 L

Výkon: 41W

 

X
Pro účely přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Více informací