Veterinární diety pro psy - granule

Veterinární diety pro psy jsou speciálně vytvořená krmiva určená pro zdravotní potřeby a výživu psů s různými onemocněními. Tyto diety jsou vyváženy tak, aby pomohly zlepšit stav zdraví vašeho psa a podpořily jeho léčbu. V případě veterinárních diet se doporučuje nekombinovat běžné krmivo s veterinární dietou. Minimalizujete tak její účinky.

Zobrazit více arrow_drop_down

Doporučení:

V případě, že objednáte veterinární granule nebo konzervy, potvrzujete tím, že váš pes byl vyšetřen veterinářem a ten na základě stanovené diagnózy doporučil užívání vámi vybraného krmiva. Stav svého psa a doporučené krmivo nezapomeňte konzultovat s veterinářem minimálně jednou za 6 měsíců. Pokud se během užívání krmiva stav vašeho psa změní, vyhledejte pomoc zvěrolékaře.

 

 

Podobně jako lidé, i psi mohou trpět různými zdravotními problémy, jako jsou onemocnění ledvin, zažívací problémy, nadváha, alergie nebo onemocnění jater. Veterinární diety pro psy jsou navrženy tak, aby poskytovaly výživu, která je specificky přizpůsobena těmto konkrétním potřebám a pomáhá zlepšit stav zdraví zvířete.

Každá veterinární dieta pro psy má složení a obsah živin, které jsou přizpůsobeny konkrétnímu onemocnění nebo stavu psa. Některé diety mohou mít snížený obsah určitých živin, jako je fosfor nebo bílkoviny, zatímco jiné mohou být omezeny v tuku a kaloriích. Další diety mohou obsahovat speciální složky, jako je vyšší podíl vlákniny nebo omezené množství potravin, které způsobují alergie.

Existuje mnoho různých druhů veterinárních diet, které se liší podle konkrétní diagnózy nebo potřeby vašeho psa. Mezi nejběžnější veterinární diety řadíme:

 

  • Dieta pro psa s onemocněním ledvin: Tyto diety mají snížený obsah fosforu a omezený obsah bílkovin. To pomáhá zmírnit zatížení ledvin a kontrolovat progresi onemocnění.
  • Dieta pro psa s nadváhou nebo obezitou: Jedná se o diety, které mají snížený obsah tuku a kalorií, aby pomohly zvýšit kalorický deficit a udržet ideální tělesnou kondici.
  • Dieta pro psa s trávicími problémy: Taková potrava obsahuje lehce stravitelné složky a vyšší obsah vlákniny, která pomáhá při trávení a redukuje problémy s průjmem.
  • Dieta pro psa s alergiemi nebo potravinovými intolerancemi: Tyto diety obsahují omezené množství specifických potravin, které mohou způsobovat alergické reakce, aby se minimalizovala možnost příznaků alergií.
  • Dieta pro psa s onemocněním jater: Diety se specifickým složením, které snižuje zátěž jater a pomáhají při její regeneraci.
  • Dieta pro psa se zvýšenou potřebou krmiva: Taková potrava pro psy obsahuje vyšší hodnoty kalorií a živin a je často určena pro zvíře s velkou fyzickou aktivitou, jako jsou např. sportující nebo pracovní psy.

Je důležité si uvědomit, že veterinární diety by měly být používány pouze na doporučení veterinárního lékaře a měly by být součástí komplexní péče o zdraví zvířete.

sync
Načítání produktů ...