Akvaristika, Akvária, Akvárium, Zahradní Jezírka, Jezírka, Klece pro papoušky, Klec pro králika, Klec pro křečka, Jezírko
ABC-ZOO

Váš košík

Žádné zboží

  • Žádné zboží

  • Doprava .......
  • Celkem 0 Kč

Kategorie

  • doprava CS
facebook

FIRSTMATE

First Mate je vysoce kvalitní krmivo přímo z Kanady. Kvalitu kontrolují i nejvyšší autority veterinárních správ jednotlivých států pro EU a Kanadu. Komponenty používané při výrobě, kromě certifikovaného jehněčího masa, které pochází z Austrálie, jsou jen z vlastních (volné výběhy) a sledovaných zdrojů a chovů v Kanadě. Vše je stoprocentně přírodní, bez chemie, barviv a dochucovadel. Vzhledem k obrovskému nárůstu potravinových alergií hlavně na obiloviny (kukuřici, pšenici...), přišlo FirstMate jako první na světě s novinkou – krmiva bez obilovin – GRAIN FREE. Základem krmiv je pařená brambora, jehněčí, kuřecí a rybí maso s přídavkem borůvek, ostružin, malin a brusinek. Tyto oficiální parametry, moderní a šetrný systém výroby, kvalitní hliníkové obaly, profesionální přístup, pečlivě vybírané a jen kvalitní suroviny posouvají krmivo FirstMate do absolutní světové špičky.

Filtrovat produkty podle výrobce (klikněte sem pro zobrazení)

X
Pro účely přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Více informací