Pamlsky pro psy

Hledáte ty nejlepší a nejchutnější pamlsky pro psy? E-shop ABC-ZOO.cz je tu pro vás s širokou nabídkou, která potěší každého psa. Od zdravých pamlsků pro štěňata až po odměny pro dospělé psy - náš sortiment je cíleně zaměřen na kvalitu a rozmanitost.

Zobrazit více arrow_drop_down

V našem e-shopu najdete pamlsky rozdělené do různých kategorií, abyste si mohli snadno vybrat ty nejvhodnější pro svého psa.

 

Dentální pamlsky jsou ideální volbou pro udržení zdravých zubů a dásní vašeho mazlíčka. Pomáhají redukovat zubní kámen a poskytují příznivé účinky na zdraví zubů vašich domácích mazlíčků.

 

Sušené pamlsky pro psy, jako jsou kuřecí prsa, hovězí nebo rybí filety, jsou vynikající odměnou plnou bílkovin. Vyrábějí se přirozeným sušením, které zajišťuje zachování chuti a živin.

 

Žvýkací pamlsky, včetně psích kostí a psích parohů, jsou ideální pro zdravý vývoj a růst. Poskytují dlouhé hodiny zábavy a žvýkání, které přispívají k duševní pohodě vašeho psa.

 

Lehké a křupavé sušenky a piškoty jsou skvělou volbou pro rychlé odměny během výcviku nebo jako malý pamlsek mezi jídly. Jsou vyrobeny z kvalitních surovin a jsou lehce stravitelné.

 

Přírodní kosti jsou nejen zdrojem výživy, ale také pomáhají čistit zuby a masírovat dásně. Nabízíme také bezpečné a odolné alternativy, které jsou speciálně vyvinuty tak, aby se daly žvýkat bez rizika zlomení.


Pro více informací týkajících se péče o zvířata nezapomeňte navštívit náš blog na ABC-ZOO.cz, kde najdete cenné rady a tipy pro chovatele.

sync
Načítání produktů ...