Alleva HOLISTIC dog ocean fish puppy medium 12 kg

akce
doprava zdarma
Alleva HOLISTIC dog ocean fish puppy medium 12 kg
chevron_left
chevron_right

Alleva HOLISTIC dog ocean fish puppy medium 12 kg

Kompletní suché krmivo pro štěňata.

Více detailů
Dostupný Dostupný
Sleva!
2 200 Kč 20 %
1 760 Kč s DPH
- +
Zakoupením tohoto produktu získáte až 70 prémiových bodů jako kupón pro 35 Kč. Věrnostní program Vaše věrnostní body.

Alleva je bezobilné holistické krmivo z mořských ryb pro štěňata středních plemen.

 

  • přidaná Aloe vera podporuje činnost imunitního systému a prospívá hojení ran kůže

  • hřebíček, citron, kurkuma, rozmarýn lékařský napomáhají omezit stárnutí buněk

  • obsahuje květenství a listové výhonky Cannabis sativa

Alleva Holistic představuje špičku italského pet food průmyslu.

Je šetrně připravené krmivo na páře, aby se zachovala kvalita použitých surovin. Čerstvost zajišťují přírodní antioxidanty a receptura je založena na vysokém obsahu živočišných bílkovin a tuků z vysoce kvalitních surovin. Suroviny se vybírají po důkladném rozboru a používají se čerstvé kvůli zajištění chutnosti a esenciálním mastným kyselinám a také sušené pro zajištění koncentrovanějšího obsahu bílkovin. Velmi nízký obsah zdrojů sacharidů v krmivu se volí podle jejich vlastností. Vybírají se zdroje s nízkým glykemickým indexem (které uvolňují glukózu pomalu), což se promítá do delšího přísunu energie. Do produktů přidáváme také koncentrované koktejly přírodních fytonutrientů s vysokou funkčností, a tak splňujeme náš cíl holistického přístupu. Na doplnění receptury je důležitým přídavkem taurin a L-karnitin potřebný pro činnost životně důležitých tkání a také chondroitin a glukosamin pro podporu kloubů.

Složení: sušené mořské ryby (45 %), čerstvé mořské ryby (20 %), batáty, rybí tuk, hrachový škrob, kořen čekanky (zdroj inulinu a FOS), vláknina z hrachu, Psylium, sušené inaktivované pivovarské kvasnice (zdroj MOS), slávka zelenoústá (Perna canaliculus, zdroj glukosaminu), hydrogenfosforečnan vápenatý, Cannabis sativa (výhonky listů 0,10 %, květenství 0,005 %), aloe vera (0,10 %), rozmarýn lékařský, kurkuma, hřebíček, citron (Rosmarinus officinalis, Curcuma longa, Eugenia caryophyllus, Citrus sp.) (0,05 %), šťáva z juky.

Analytické složky: bílkoviny 35 %; tuky 18 %; vláknina 1,40 %; vlhkost 9 %; popel 8,60 %; sacharidy 23 %; vápník 1,70 %; fosfor 1,30 %; sodík 0,70 %; omega-6 1,60 %; omega-3 2,70 %; DHA 0,80 %; EPA 1,10 %; glukosamin 1000 mg/kg.

Metabolizovatelná energie (CEN): 3975 kcal/kg; 16,6 MJ/kg, z toho 33 % z bílkovin a 41 % z tuků.