Alleva NATURAL dog chicken & pumpkin puppy medium 2 kg

akce
Alleva NATURAL dog chicken & pumpkin puppy medium 2 kg
chevron_left
chevron_right

Alleva NATURAL dog chicken & pumpkin puppy medium 2 kg

Kompletní vyvážené krmivo pro štěňata.

Více detailů
Dostupný Dostupný
Sleva!
362 Kč 30 %
254 Kč s DPH
- +
Zakoupením tohoto produktu získáte až 9 prémiových bodů jako kupón pro 5 Kč. Věrnostní program Vaše věrnostní body.

Alleva Natural je přírodní krmivo s nízkým obsahem obilovin, s kuřecím masem a dýní pro štěňata středních plemen.

 

  • dýně, inulin, FOS, MOS jsou zdroje vlákniny pro podporu střevní mikrobioty

  • monoproteinové krmivo – jeden zdroj živočišných bílkovin

  • omega-3 nenasycené mastné kyseliny na podporu funkce kůže

  • přidaný glukosamin a chondroitin pro podporu kloubů

Je šetrně připravené na páře, aby se zachovala kvalita použitých surovin. Čerstvost zajišťují přírodní antioxidanty, například výtažky z rozmarýnu lékařského a zeleného čaje a vitamín E. Receptura je založena na vysokém obsahu živočišných bílkovin a tuků ze surovin vysoké kvality. Suroviny se vybírají po důkladném rozboru a používají se čerstvé kvůli zajištění chutnosti a také sušené pro zajištění koncentrovanějšího obsahu bílkovin. Upravený obsah sacharidů v receptuře je zvolen kvůli svým vlastnostem, využívá se zejména hnědá rýže s nízkým glykemickým indexem. Výsledkem je pomalejší uvolňování glukózy ve střevě ve srovnání s tradičními zdroji sacharidů. Na doplnění receptury přidáváme dostatečný podíl dýně, která je vynikající na podporu zdraví trávicího traktu. Vysoký přídavek taurinu a L-karnitinu pro správné fungování životně důležitých tkání a chondroitin a glukosamin pro podporu kloubů.

Složení: sušené kuřecí maso (38 %), čerstvé vykostěné kuřecí maso (20 %), hnědá rýže, kuřecí tuk, hrachový škrob, sušená dýně (5 %), rybí tuk, sušená řepná dužina, kuřecí játra, kořen čekanky (zdroj inulinu a FOS), sušené inaktivované pivovarské kvasnice (zdroj MOS), hydrogenfosforečnan vápenatý, uhličitan draselný, glukosamin, chondroitin sulfát, šťáva z juky.

Analytické složky: bílkoviny 29 %; tuky 20 %; vláknina 1,40 %; popel 6,90 %; vápník 1,50 %; fosfor 1 %; omega-6 2,30 %; omega-3 0,90 %; DHA 0,30 %; EPA 0,40 %; glukosamin 1000 mg/kg; chondroitin sulfát 800 mg/kg. Metabolizovatelná energie (CEN): 4105 kcal/kg; 17,2 MJ/kg.