Akvaristika, Akvária, Akvárium, Zahradní Jezírka, Jezírka, Klece pro papoušky, Klec pro králika, Klec pro křečka, Jezírko
ABC-ZOO

Váš košík

Žádné zboží

  • Žádné zboží

  • Doprava .......
  • Celkem 0 Kč

Kategorie

Výrobci

TetraWafer Mix 250 ml

Krmivo pro ryby a raky žijící na dně TetraWafer Mix 250 ml.

Více detailů

256 Kč s DPH

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 9 prémiových bodů jako kupón pro 5 Kč. Vaše věrnostní body.


Směs kompletního krmiva pro masožravé a býložravé ryby žijící na dně a pro korýše.

Zelené tablety jsou s vysokým obsahem řasy spirulina, která je nejlepší potravou pro býložravce žijící na dně. Hnědé tablety jsou nejvhodnější pro masožravce. Tablety mají přesně vyvážené složení, takže se ve vodě pozvolna rozpouštějí. Tyto ryby a raci si obvykle svou potravu šetří, takže toto krmení plně odpovídá jejich požadavkům a voda nebude zakalená.

Krmný návod:

Krmte 1krát až 2krát denně tolik, kolik ryby spotřebují během 20 minut.

Složení:

ryby a výrobky z ryb, vejce a výrobky z vajec, obilniny, vedlejší produkty rostlinného původu, měkkýši a korýši, řasa Spirulina, sušené krmné kvasnice, oleje a tuky, minerální látky, L-lysin, lecitin.

Jakostní znaky:

proteiny 450 mg / kg, vlhkost 9%, popeloviny 110 mg / kg, tuky 60 mg / kg, vláknina 20 mg / kg, vitamin A 28460 m.j. / kg, vitamin D3 1770 m.j. / kg, vit. E (alfa-tokoferol) 190 mg / kg, L-ascorbyl-2-polyfosforečnan (stabilizovaný vitamin C) 130 mg / kg.

heureka shop roku 2020 hlas
X
Pro účely přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Více informací