Hill's Prescription Diet Canine i/d Stress Mini AB+ 3 kg

novinka
Hill's Prescription Diet Canine i/d Stress Mini AB+ 3 kg
chevron_left
chevron_right

Hill's Prescription Diet Canine i/d Stress Mini AB+ 3 kg

Hill´s PRESCRIPTION DIET i/d Stress Péče o trávicí systém.

Více detailů
Dostupný Dostupný
777 Kč s DPH
- +
Zakoupením tohoto produktu získáte až 28 prémiových bodů jako kupón pro 15 Kč. Věrnostní program Vaše věrnostní body.

hills_cz_84.jpg

Výživa, která prokazatelně uklidňuje a pomáhá zvládat chování související se stresem u psů do 14 kg, včetně poruch trávení.

Obohaceno o technologii ActivBiome+, což je patentovaná směs prebiotik, u nichž je ověřeno, že rychle vyživují střevní mikrobiom a podporují tak zdravé trávení a celkovou pohodu.

O krok napřed pro jejich spokojený život. Hill´s PRESCRIPTION DIET i/d Stress Digestive Care suché krmivo pro psy s kuřetem je speciálně navrženo odborníky na výživu Hill's a veterináři pro uklidnění a zvládání chování souvisejících se stresem, včetně poruch trávení, u psů s hmotností nižší než 14 kg.

Před použitím požádejte svého veterináře o konkrétní pokyny ke krmení vašeho domácího mazlíčka. Kompletní pokyny ke krmení najdete v balení. Denní doporučení krmení jsou pouze vodítkem, jak začít.

Pokud si nejste jisti, zeptejte se svého veterináře. Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě. Podáváte toto krmivo poprvé? Míchejte zvyšující se podíl nového krmiva se snižujícím se podílem dosavadního krmiva v průběhu 7 dnů. Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě. Nutriční potřeby vašeho mazlíčka se mohou s věkem měnit. Zeptejte se svého veterináře při každé prohlídce.

  • Vysoce stravitelné antistresové složení
  • Technologie ActivBiome+ je patentovaná směs prebiotik, u nichž je ověřeno, že rychle vyživují střevní mikrobiom a podporují tak zdravé trávení a celkovou pohodu
  • Unikátní směs prebiotických vláken k podpoře pravidelného vyprazdňování a přispívá k narovnání trávicí funkce.
  • Výživa, která pomáhá zlepšit trávení a kvalitu stolice
  • Přidané Omega-3 mastné kyseliny z rybího tuku
  • Klinicky ověřené antioxidanty, které podporují zdravý imunitní systém

SLOŽENÍ: Obiloviny, maso a živočišné produkty (kuře 9%), rostlinné bílkovinné extrakty, oleje a tuky, vedlejší produkty rostlinného původu, semena, minerální látky, zelenina (zázvor 1%), ovoce, mléko a mléčné výrobky (hydrolyzát mléčného proteinu 0,1%). Vysoce stravitelné ingredience: Pivovarská rýže, kuřecí a krůtí moučka, kukuřičná bílkovina, živočišný tuk, rybí tuk.

ANALYTICKÉ SLOŽENÍ: Bílkovina 23,9%, Obsah tuku 8,2%, Hrubá vláknina 2,2%, Popel 5,4%, Omega-3 mastné kyseliny 0,7%, Vápník 0,81%, Fosfor 0,58%, Sodík 0,41%, Draslík 0,74%, Hořčík 0,08%; na kg: Vitamin A 7 836IU, Vitamin D3 721IU, Vitamin E 600mg, Vitamin C 100mg, Beta-karoten 1,5mg, Trypsinem hydrolyzovaný hovězí kasein 1 052mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA 1 KG: Nutriční aditiva: 3b103 (Železo) 73,2mg, 3b202 (Jód) 1,8mg, 3b405 (Měď) 7,2mg, 3b502 (Mangan) 7,6mg, 3b603 (Zinek) 152mg, 3b801 (Selen) 0,2mg, s přírodním antioxidantem.