Pedigree Dentastix Daily Fresh 7 ks (180 g)

akce
Pedigree Dentastix Daily Fresh 7 ks (180 g)
chevron_left
chevron_right

Pedigree Dentastix Daily Fresh 7 ks (180 g)

Dentální pochoutky Pedigree Dentastix Daily Fresh pro středně velké psy 7ks.

Více detailů
Dostupný Dostupný
Sleva!
85 Kč 30 %
60 Kč s DPH
- +
Zakoupením tohoto produktu získáte až 2 prémiových bodů jako kupón pro 1 Kč. Věrnostní program Vaše věrnostní body.

Psi si život užívají naplno, čímž nám pomáhají vychutnávat si běžné každodenní radosti.

 

Pamlsky dáváme našim domácím mazlíčkům za odměnu, abychom si s nimi upevnili vztah, jako pomůcku při tréninku nebo jen tak, v rámci hry. Jsou jednoduchým způsobem, jak se jim odvděčit za radost, kterou nám přinášejí.

S pomocí odborníků na výživu a veterinářů ve Waltham Centru pro výživu domácích zvířat vytvořila značka Pedigree pestrou škálu chutných psích pamlsků dostupných v různých tvarech, velikostech a texturách. A to všechno proto, abychom v psech podpořili vitalitu a aby byli přesně takoví, jaké je milujeme.

Složení: cereálie, produkty rostlinného původu (včetně 0,2 % extraktu z nekofeinovaného zeleného čaje a 0,03 % eukalyptového oleje), minerální látky (včetně 2,3 % tripolyfosfátu sodného), maso a produkty živočišného původu, oleje a tuky.

Analytické složky (v %): bílkoviny: 7,7, obsah tuku: 1,3, anorganická látka: 5,4, hrubá vláknina: 0,70, vlhkost: 16,2, energie: 308 kcal/100 g, doplňkové látky v 1kg: barviva, nutriční doplňkové látky: vitamín E: 1365 mg, síran zinečnatý heptahydrát: 830 mg, senzorické doplňkové látky: kuřecí příchuť: 36,3 mg.