Akvaristika, Akvária, Akvárium, Zahradní Jezírka, Jezírka, Klece pro papoušky, Klec pro králika, Klec pro křečka, Jezírko
ABC-ZOO

Váš košík

Žádné zboží

  • Žádné zboží

  • Doprava .......
  • Celkem 0 Kč

Kategorie

Výrobci

Sera med Professional Argulol 100 ml

doprava zdarma

Léčivo pro ryby v zahradních jezírkách proti parazitujícím korýšům.

Více detailů

1 359 Kč s DPH


Informujte mě, až bude k dispozici

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 50 prémiových bodů jako kupón pro 27 Kč. Vaše věrnostní body.


Léčivo pro ryby v zahradních jezírkách proti parazitujícím korýšům: kapřivcům (Argulus), kotevním červům (Lernaea), žábrohlístům (Ergasilus) a parazitujícím svinkám.

Dávkování:

Před použitím zatřepat! Dávkujte 5 ml léčiva na 1 000 litrů jezírkové vody. Použijte vhodnou nádobu s vodou, ve které dobře rozmíchejte příslušné množství přípravku a rovnoměrně rozlejte po hladině. Likvidaci larev vylíhnutých z vajíček zabezpečíte opakováním léčby po třech týdnech. Během léčby vypněte na tři dny UV lampu. Biologické filtry mohou zůstat v provozu. Po ukončení léčby není potřeba měnit vodu v jezírku.

Složení ve 100 ml:

emamectin benozoat 1 g, denatonium benzoat 1,5 g.


Nepoužívat u zvířat určených ke konzumaci. Přípravek se nesmí dostat do styku s kůží a očima. Přípravek může způsobit zabarvení. Skladovat v temnu pod zámkem (15 – 25°C), nepřístupné dětem a domácím zvířatům. Po uplynutí expirační doby léčivo nepoužívejte. Při použití přípravku nepoužívejte přípravky jiných výrobců! Argulol není říčními korýši, krevetkami a hmyzem dobře snášen.

X
Pro účely přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Více informací