Akvaristika, Akvária, Akvárium, Zahradní Jezírka, Jezírka, Klece pro papoušky, Klec pro králika, Klec pro křečka, Jezírko
ABC-ZOO

Váš košík

Žádné zboží

  • Žádné zboží

  • Doprava .......
  • Celkem 0 Kč

Kategorie

Výrobci

sera Med Professional Protazol 25ml

Léčivo proti vnějším parazitům ve sladkovodních akváriích.

Více detailů

327 Kč s DPH

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 12 prémiových bodů jako kupón pro 6 Kč. Vaše věrnostní body.


Léčivo účinné proti vnějším parazitům (Ichthyophthirius multifiliis, Ichthyobodo [Costia], Chilodonella, Trichodina, Saprolegnia, Achlya) ve sladkovodních akváriích.

Návod na použití:

Před použitím dobře zatřepte!
Dávkujte 1 ml Protazol na každých 20 l akvárijní vody. Použitje odměrný vršek a rozlijte Protazol rovnoměrně po hladině potom lyžičkou nebo paličkou vodu zamíchejte. Biologické filtry můžou zůstat v provozu ale před léčbou je třeba je vyčistit od hrubých nečistot. UV lampy je třeba vypnout. Po 24 hodinách vyměňte nejméně 80% vody. Pokud se voda mezičasem zakaluje, vyměňte ji okamžitě! Mrtví paraziti Ichthyophthirius je možné ještě pozorovat po dvou dnech jako nejasné bělavé tečky. Běžně stačí jedna aplikace přípravku. V některých případech je potřeba opakovat léčbu po 4 až 5 dnech. Nepředávkujte, nakolik už oslabené ryby mohou citlivěji reagovat. Není určeno na léčení konzumních ryb. Nekombinujte s jinými léčivami.

Doporučení: Při napadnutí ryb Ichthyophthirius m. během aplikace léčiva doporučujeme postupně zvýšit teplotu vody v akváriu na 30°C čímž zvýšíme účinnost léčby.

Balení: 250 ml

heureka shop roku 2020 hlas
X
Pro účely přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Více informací