sera Med Professional Protazol 25ml

sera Med Professional Protazol 25ml
chevron_left
chevron_right

sera Med Professional Protazol 25ml

Léčivo proti vnějším parazitům ve sladkovodních akváriích.

Více detailů
Vyprodáno Vyprodáno
327 Kč s DPH
Zakoupením tohoto produktu získáte až 12 prémiových bodů jako kupón pro 6 Kč. Věrnostní program Vaše věrnostní body.
Informujte mě, až bude k dispozici

Léčivo účinné proti vnějším parazitům (Ichthyophthirius multifiliis, Ichthyobodo [Costia], Chilodonella, Trichodina, Saprolegnia, Achlya) ve sladkovodních akváriích.

Návod na použití:

Před použitím dobře zatřepte!
Dávkujte 1 ml Protazol na každých 20 l akvárijní vody. Použitje odměrný vršek a rozlijte Protazol rovnoměrně po hladině potom lyžičkou nebo paličkou vodu zamíchejte. Biologické filtry můžou zůstat v provozu ale před léčbou je třeba je vyčistit od hrubých nečistot. UV lampy je třeba vypnout. Po 24 hodinách vyměňte nejméně 80% vody. Pokud se voda mezičasem zakaluje, vyměňte ji okamžitě! Mrtví paraziti Ichthyophthirius je možné ještě pozorovat po dvou dnech jako nejasné bělavé tečky. Běžně stačí jedna aplikace přípravku. V některých případech je potřeba opakovat léčbu po 4 až 5 dnech. Nepředávkujte, nakolik už oslabené ryby mohou citlivěji reagovat. Není určeno na léčení konzumních ryb. Nekombinujte s jinými léčivami.

Doporučení: Při napadnutí ryb Ichthyophthirius m. během aplikace léčiva doporučujeme postupně zvýšit teplotu vody v akváriu na 30°C čímž zvýšíme účinnost léčby.

Balení: 250 ml