Akvaristika, Akvária, Akvárium, Zahradní Jezírka, Jezírka, Klece pro papoušky, Klec pro králika, Klec pro křečka, Jezírko
ABC-ZOO

Váš košík

Žádné zboží

  • Žádné zboží

  • Doprava .......
  • Celkem 0 Kč

Kategorie

Výrobci

sera Bakto Tabs 275 tbl.

Krmivo na léčbu bakteriální infekce.

Více detailů

212 Kč s DPH

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 prémiových bodů jako kupón pro 4 Kč. Vaše věrnostní body.


Krmivo pro akvarijní rybky na léčbu bakteriální infekce.

Příznaky onemocnění: nafouknuté břicho, odstávající šupiny, vypoulené oči, kývavé pohyby, tmavé zbarvení, ztráta apetitu.

Nepoužívejte v mořském akváriu s bezobratlými !

Návod na použití:

Během přetrvávání problémů krmte výhradně se sera bakto Tabs, nepoužívejte žádné jiné krmivo! Intenzivně provzdušňujte a filtrujte vodu ale ne přes aktivní uhlí! Pokud máte instalovány, potom vypněte CO2 dávkovač i UV lampu. Denně vyměňte část vody v akváriu. Ošetřete vodu s poloviční dávkou sera aquatan. Ryby by měly být krmeny nepřetržitě jen se sera bakto Tabs až dokud nebudou v pořádku. Aktivní látka působí přímo na nakazené orgány. V případě více onemocnění můžete přidat sera baktopur direct podle návodu.

Po ukončení aplikace vyměňte část vody a novou upravte pomocí sera aquatan a sera bio nitrivec, několik dní filtrujte přes aktivní uhlí (sera super aktivní uhlí). Úspešnou pomocí na rychlou rekonvalescenci je podávání sera Fistamin. Nedávejte sera Fistamin přímo na tabletky sera bakto Tabs.

Balení: 275 tablet

heureka shop roku 2020 hlas
X
Pro účely přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Více informací