Akvaristika, Akvária, Akvárium, Zahradní Jezírka, Jezírka, Klece pro papoušky, Klec pro králika, Klec pro křečka, Jezírko
ABC-ZOO

Váš košík

Žádné zboží

  • Žádné zboží

  • Doprava .......
  • Celkem 0 Kč

Kategorie

Výrobci

Kapsičky FELIX Fantastic Duo – lahodný výběr z ryb, 400 g

akce

Felix krmivo pro dospělé kočky – lahodný výběr z ryb, 4 x 100 g.

Více detailů

Sleva!

48 Kč s DPH

60 Kč s DPH

sleva 20 %)

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 1 prémiových bodů jako kupón pro 1 Kč. Vaše věrnostní body.


Kapsičky pro kočky Felix Fantastic duo s delikátními rybami v želé - tmavá treska, losos, sleď, pstruh, sardinky a makrela.

Balení obsahuje:

1 x 100 g tmavá treska s lososem

1 x 100 g sleď a pstruh

1 x 100 g losos a sardinka

1 x 100 g pstruh s makrelou

Složení:

Tmavá treska s lososem: maso a vedlejší produkty živočišného původu, rostlinné bílkovinné koncentráty, ryby a vedlejší produkty z ryb (4 % tmavé tresky a 4 % lososa), minerální látky a cukry.

Sleď a pstruh: maso a vedlejší produkty živočišného původu, rostlinné bílkovinné koncentráty, ryby a vedlejší produkty z ryb (4 % sleď a 4 % pstruh), minerální látky a cukry.

Losos a sardinka: maso a vedlejší produkty živočišného původu, rostlinné bílkovinné koncentráty, ryby a vedlejší produkty z ryb (4 % lososa a 4 % sardinek), minerální látky a cukry.

Pstruh s makrelou: maso a vedlejší produkty živočišného původu, rostlinné bílkovinné koncentráty, ryby a vedlejší produkty z ryb (4 % pstruh a 4 % makrela), minerální látky a cukry.

Obsah balení: 4 x 100 g.

Předchozí Následující
X
Pro účely přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Více informací