Elektronický obojek NUM'AXES Canicom 300

akce
doprava zdarma
Elektronický obojek NUM'AXES Canicom 300
chevron_left
chevron_right

Elektronický obojek NUM'AXES Canicom 300

Praktický elektronický výcvikový obojek Canicom 300 disponuje funkcemi zvuk a elektrostatický impulz, které lze nastavit ve 12 úrovních.

Více detailů
Dostupný Dostupný
Sleva!
4 487 Kč 15 %
3 814 Kč s DPH
- +
Zakoupením tohoto produktu získáte až 152 prémiových bodů jako kupón pro 76 Kč. Věrnostní program Vaše věrnostní body.

Elektronický obojek Canicom 300 je praktický elektronický výcvikový obojek. Disponuje funkcemi zvuk a elektrostatický impulz, které lze nastavit ve 12 úrovních. Obojek je vodotěsný, ne však ponořitelný. 


Navíc, pomocí tohoto tréninkového zařízení dokážete i staršího psa odnaučit již naučeným zlozvykům, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích (nebo alternativně "rytí zahrady"), nadměrné štěkání, ležení na Vašem oblíbeném křesle apod. Zařízení je například vynikajícím pomocníkem při kontrolování psa, má-li tendenci "sbírat odpadky". Budete schopni na dálku psu zadat povel "pusť" a on, či ona, Vás určitě poslechne ještě před "spolknutím sousta" a po určité době se k danému zlozvyku už nevrátí.

Je třeba uvážit zamýšlené použití: Dosah 300 m může být při výcviku v terénu nedostatečný - je vždy uveden na rovině, bez překážek, v členitém nebo zalesněném terénu samozřejmě výrazně klesá (v důsledku vlastností šíření rádiových vln).

BOOSTER

Elektronický obojek NUM'AXES Canicom 300 je vybaven užitečnou funkcí pro rychlé vyslání intenzivnějšího impulzu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň lze dopředu naprogramovat na vhodnou úroveň, vyšší, než je běžně používána při výcviku. Toto "pohotovostní" tlačítko je pak možné použít v nouzové situaci, kdy je např. třeba rychle a důrazně zastavit psa a běžně používaná úroveň by byla nedostatečná.

 

Základní charakteristika zařízení

dosah zařízení 300 m
typ korekce zvuková a statická korekce
2 boost funkce ano
intenzita korekce  poskytuje 12 úrovní pro nastavení impulzů korekce
rozšiřitelný není rozšiřitelný, je pouze pro 1 psa
vodotěsnost vodotěsný - ne však ponořitelný
baterie vysílačka: 3V CR2, obojek: 3V CR2
vhodné pro určeno pro všechny velikosti plemen

 

Sada obsahuje: obojek, tréninkovou vysílačku, baterku pro vysílačku a obojek, vyměnitelné dlouhé kolíky korekce, manuál.

tien

 » Obojek

používá baterii 3V CR2
Váha: 75 g
Velikost: 38 x 68 x 43 mm
Velikost nastavitelného řemínku: 20 - 70 cm

 

tien

» Vysílačka

používá baterii 3V CR2
Váha: 85 g
Velikost: 108 x 55 x 24 mm