Akvaristika, Akvária, Akvárium, Zahradní Jezírka, Jezírka, Klece pro papoušky, Klec pro králika, Klec pro křečka, Jezírko
ABC-ZOO

Váš košík

Žádné zboží

  • Žádné zboží

  • Doprava .......
  • Celkem 0 Kč

Kategorie

Výrobci

sera Flake Menu 150 ml

sera FLAKE MENU krmivo pro akvarijní ryby - 150 ml.

Více detailů

139 Kč s DPH


Informujte mě, až bude k dispozici

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 5 prémiových bodů jako kupón pro 3 Kč. Vaše věrnostní body.


Skladba krmiva zaručuje dobrý zdravotní stav a vitalitu. Vhodné pro ryby, které se pohybují u hladiny.

1. Hlavní krmivo – základní vločkové krmivo z ryb a rybích vedlejších produktů, pšeničných bílkovin, pšeničných klíčků, spiruliny, krevet, planktonu, kvasnic, jakož i vybraného koření.

2. Zelená pochoutka – zdravé zelené krmivo obsahuje: obilniny a jejich deriváty, pšeničné bílkoviny, kvasnice a spirulinu, chlorellu a koření pro lepší trávení. Ideální pro všechny druhy býložravých ryb.

3. Energetická pochoutka – směs z rybích bílkovin a rybích derivátů, mušlí, krabů, ráčků a vitaminů – podporují zdravý vývoj všech ryb.

4. Barevná pochoutka – energetická pochoutka s přídavkem karotenoidů, cyklopu a mořských korýšů podporuje intenzivní vybarvení ryb.

Krmte úsporně i častěji během dne, ale jen tolik, kolik ryby spotřebují do 3 minut.

Obsah vitaminů v 1 kg: vit. A 30000 mj, vit B1 30 mg, vit. B2 90 mg, stabilizovaný vit. C (L-Ascorbil-2-polyphosphat) 550 mg, vit. D3 1500 mj, vit E 60 mg.

X
Pro účely přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Více informací