Akvaristika, Akvária, Akvárium, Zahradní Jezírka, Jezírka, Klece pro papoušky, Klec pro králika, Klec pro křečka, Jezírko
ABC-ZOO

Váš košík

Žádné zboží

  • Žádné zboží

  • Doprava .......
  • Celkem 0 Kč

Kategorie

Výrobci

sera Catfish (Wels) Chips 250 ml

sera wells/catfish chips – pro sumcovité ryby odškrábávající potravu.

Více detailů

222 Kč s DPH

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 8 prémiových bodů jako kupón pro 4 Kč. Vaše věrnostní body.


Sera wells/catfish chips – pro sumcovité ryby odškrábávající potravu - Ancistrus, Plecostomus a jiné. Nekalí vodu! Neobsahuje žádná umělá barviva.

Pro všechny druhy přísavníků, ryb odškrabujících podklad a sumcovité ryby. Sera Catfish Chips je speciální krmivo upravené pro jejich způsob sběru potravy. V akváriu se sera Catfish Chips nerozkládají, takže je ryby požírají (seškrabují) pro ně přirozeným způsobem.

Návod k použití:

Krmte úsporně jednou denně. Ryby aktivní v noci krmte večer.

Složení:

pšeničná mouka, pšeničné klíčky, rybí moučka, špenát, vojtěška, spirulina, mořské řasy, vrbové dřevo s kůrou, olšové dřevo, vitaminy.

Obsah vitaminů v 1 kg: vit. A 30.000 m.j., vit. D3 1.500 m.j., vit. E 60 mg, vit. B1 30 mg, vit. B2 90 mg, stab. vit. C 550 mg.

Deklarované jakostní znaky: min. N látky 35,4%, min. surové tuky 7,2%, max. surová vláknina 5,8%, max. surový popel 8,8%, max. vlhkost 6,8%.

heureka shop roku 2020 hlas
X
Pro účely přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Více informací