Alleva EQUILIBRIUM Weight Control Adult mini / medium 2 kg

Alleva EQUILIBRIUM Weight Control Adult mini / medium 2 kg
chevron_left
chevron_right

Alleva EQUILIBRIUM Weight Control Adult mini / medium 2 kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy s nadváhou.

Více detailů
Dostupný Dostupný
240 Kč s DPH
- +
Zakoupením tohoto produktu získáte až 9 prémiových bodů jako kupón pro 5 Kč. Věrnostní program Vaše věrnostní body.

Alleva je bezobilné krmivo z kuřecího masa pro dospělé psy, malých a středních plemen s citlivým trávením.

 

  • omega-3 a 6 mastné kyseliny na podporu funkce kůže a srsti

  • přidaný glukosamin a chondroitin pro podporu kloubů

Je šetrně připravené na páře, aby se zachovala kvalita použitých surovin. Čerstvost zajišťují přírodní antioxidanty, například výtažky z rozmarýnu lékařského a zeleného čaje a vitamín E. Krmivo má upravený obsah bílkovin a tuků z vybrané řady živočišných zdrojů. Zdroj sacharidů, například rýže se volí kvůli vysoké stravitelnosti a rychlému uvolnění energie. Používání čerstvého masa zabezpečuje chutnost a sušené maso koncentrovanější obsah bílkovin, což zvyšuje kvalitu produktu. Receptura je obohacena o ovoce a zeleninu, další zdroj přírodních antixidantů a rozpustné vlákniny. Přídavek taurinu pro lepší fungování životně důležitých tkání a chondroitin a glukosamin pro podporu kloubů. Pro doplnění řady obsahuje krmivo „Light“ hnědou rýži jako hlavní zdroj sacharidů s nízkým glykemickým indexem na regulaci uvolňování glukózy v trávicím traktu a pro delší využívání přijaté energie.

Složení: kuřecí maso (30 %) (z toho 80 % sušené a 20 % čerstvé), hnědá rýže (30 %), sušené mořské ryby (8 %), rostlinná vláknina z hrachu, hrachový škrob (8 %), kuřecí tuk, kuřecí játra, kořen čekanky (zdroj inulinu a FOS), sušené inaktivované pivovarské kvasnice (zdroj MOS), sušené ovoce a zelenina (borůvky 0,40 %, brusinky 0,40 %, jablka 0,20 %, mrkev 0,20 %), uhličitan vápenatý, glukosamin, chondroitin sulfát, šťáva z juky.

Analytické složky: bílkoviny 28 %, tuky 9 %, vláknina 6 %, popel 7 %, vápník 1,40 %, fosfor 0,90 %, omega-6 1,60 %, omega-3 0,25 %, glukosamin 500 mg/kg, chondroitin sulfát 400 mg/kg.