Akvaristika, Akvária, Akvárium, Zahradní Jezírka, Jezírka, Klece pro papoušky, Klec pro králika, Klec pro křečka, Jezírko
ABC-ZOO

Váš košík

Žádné zboží

  • Žádné zboží

  • Doprava .......
  • Celkem 0 Kč

Kategorie

Výrobci

sera Baktopur Direct 8 tbl.

Léčivo proti bakteriálním onemocněním akvarijních rybek.

Více detailů

207 Kč s DPH

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 prémiových bodů jako kupón pro 4 Kč. Vaše věrnostní body.


Lék určený na léčbu bakteriálních onemocnění ryb, které se projevuje nadmutým břichem, odstávajícími šupinami, extrémním vybarvením, vypouklýma očima a často až úplnou apatií ryb. Sera baktopur direct pomůže i v pokročilém stádiu.


Návod na použití:

1 tableta na 50L vody. Po dobu léčení silně vzduchujte, vypněte CO2 dávkování, nefiltrovat přes aktivní uhlí. Po třech dnech vyměnit 50% vody. Vodu upravte sera aqutanem, filtrujte přes sera aktivní uhlí. Pokud příznaky nezmizely, léčení opakujte. Léčivo zahubí i užitečné bakterie, proto je co nejdřív obnovte se sera nitrivec.
Pokud je choroba velmi pokročilá doporučujeme nemocnou rybu dát na 30 min do nádoby s 2L vody z akvária s 1 tabletkou sera baktopur. Použitou vodu vylejte do odpadu. Rybu vraťte do akvária, kde je normální koncentrace léčiva. Po ukončení léčby urychlete rekonvalescenci pomocí sera fistamin. Nižší živočichy v mořských akváriích léčivo zabíjí, proto léčete ryby v oddělené nádrži.

Složení: Nifurpirinol 27,6mg, neutrální pojivo do 1,0gr.

Balení: 8 tablet

heureka shop roku 2020 hlas
X
Pro účely přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Více informací