Sera KOI Bakto Tabs 1 350

Sera KOI Bakto Tabs 1 350
chevron_left
chevron_right

Sera KOI Bakto Tabs 1 350

Krmivo pro jezírkové ryby s léčivem.

Více detailů
Dostupný Dostupný
796 Kč s DPH
- +
Zakoupením tohoto produktu získáte až 31 prémiových bodů jako kupón pro 16 Kč. Věrnostní program Vaše věrnostní body.

Krmivo pro jezírkové ryby s léčivem - Sera KOI Bakto Tabs 1 350 tabl.

Nafouknuté břicho, odstávající šupiny, vypoulené oči, kývavé pohyby, tmavé zbarvení, ztráta chuťi k jídlu jsou symptomy bakteriálních onemocnění. V takovémto případě doporučujeme léčit pomocí Sera KOI BAKTO Tabs. Nepoužívejte ale v mořském akváriu s bezobratlovcemi.

Návod na použití Sera KOI Bakto Tabs:

Během léčby krmte výhradně Sera KOI BAKTO Tabs, nepoužívejte žádné jiné krmivo! Intenzivně provzdušňujte a filtrujte vodu, ale ne přes aktivní uhlí! Pokud máte instalované, potom vypněte CO2 dávkovač a UV lampu. Denně vyměňte část vody v akváriu a každý druhý den v jezírku. Ryby by měly být krmeny nepřetržitě jen Sera KOI BAKTO Tabs, dokud nebudou vyléčeny. Aktivní látka působí přímo na nakažené orgány. V případě většího onemocnění můžete přidat Sera baktopur direct podle  návodu.
Po ukončení léčby vyměňte část vody a novou upravte pomocí Sera pond bio nitrivec, několik dní filtrujte přes aktivní uhlí (Sera super carbon). Úspešnou pomocí k rychlé rekonvalescenci je podávání Sera Fistamin. Nepodávejte Sera Fistamin přímo na tabletky Sera KOI BAKTO Tabs.