Akvaristika, Akvária, Akvárium, Zahradní Jezírka, Jezírka, Klece pro papoušky, Klec pro králika, Klec pro křečka, Jezírko
ABC-ZOO

Váš košík

Žádné zboží

  • Žádné zboží

  • Doprava .......
  • Celkem 0 Kč

Kategorie

Výrobci

Pasta APTUS – PRO SPORT DOG 100 g

Pasta Aptus PRO SPORT je vhodným zdrojem energie, urychluje obnovení sil a normalizuje svalový metabolismus po fyzické aktivitě.

Více detailů

238 Kč s DPH


Informujte mě, až bude k dispozici

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 8 prémiových bodů jako kupón pro 4 Kč. Vaše věrnostní body.


Tento veterinární přípravek je vhodným zdrojem energie, urychluje obnovení sil a normalizuje svalový metabolismus po fyzické aktivitě.

Aptus PRO SPORT DOG je určen pro psy se zvýšenou fyzickou zátěží – sport, služební, záchranářské a lovecké psy, psy na výstavách, i pro psy s jednorázovou fyzickou aktivitou. U intenzivně pracujících psů nebo naopak stresovaných psů dochází k významnému zvýšení rizika poškození svalů produkty vznikajícími při svalové práci. Cílem užívání Aptus PRO SPORT DOG pasty je zmírnit nebo zamezit poškození a ztrátě svalové hmoty při současném využití tukových zásob. Aptus PRO SPORT DOG je díky optimálnímu poměru tuků a cukrů významným zdrojem energie při zvýšení fyzického výkonu psa a slouží k urychlení rekonvalescence po fyzické zátěži.

Vlastnosti

- BCAA (leucin 1120 mg, isoleucin 694 mg, valin 594 mg) jsou esenciální svalové aminokyseliny. Jejich přítomnost v krvi brání katabolizaci (devastaci) svalové hmoty během fyzické aktivity. Při déletrvající zátěži mohou být zdrojem energie a po námaze urychlují regeneraci svalové tkáně.

- L-agrinin má výrazný anabolický efekt – zvyšuje uvolňování růstového hormonu a stimuluje tvorbu svalové hmoty a její prokrvení. Podporuje detoxikační funkci jater (váže toxický amoniak), posiluje imunitu, rekonvalescenci a hojení ran.

- L-glutamin – nejčastěji zastoupená aminokyselina ve svalové tkáni. Podávání glutaminu stimuluje růst objemu svalů a vyplavování růstového hormonu. Při podání po výkonu urychluje regeneraci organismu.

- L-carnitin – je životně důležitý při dodávání energie do srdce, svalů, buněk imunitního systému a jater. Pomáhá při transportu a využití tuku z potravy. U sportujících jedinců snižuje tvorbu kyseliny mléčné a tím snižuje svalovou bolest. Dále zlepšuje transport kyslíku do svalů a podporuje činnost srdce.

- Beta-glukany – patří mezi nejsilnější známé imunostimulanty.

- Vitamín E – je silným antioxidantem.

- Hořčík – podporuje správnou činnost srdce, normalizuje krevní oběh a má pozitivní vliv na funkci svalů a nervů.


Dávkování

- Jedna pasta s objemem 100 g je určena na 30 kg hmotnosti psa. Pro menší i větší psy dávku přepočítejte podle jejich hmotnosti.

Celková dávka může být podána jednorázově, nebo po několika menších dávkách (2 – 3 dávky) a podána přímo do tlamy, nebo rozmíchána v krmivu. Tubu před použitím protřepejte.

Aptus PRO SPORT DOG je určen k podávání v období přípravy na výkon, v jeho průběhu a po ukončení výkonu.

Není vhodné pro:

  • Štěňata do 4 měsíců, březí a kojící feny.

  • Psy s akutním či chronických selháním ledvin a/nebo jater.

Analytické složky: proteiny 14 %, sacharidy 7,9 %, tuky 76,6 %, popel 0,49 %.

Doplňkové látky: L-glutamin 1 000 mg, L-arginin 400 mg, Beta-glukany 300 mg, L-karnitin 200 mg, vitamín E 100 mg, magnesium laktát 70 mg, síran hořečnatý 10 mg, vitamín B6 0,9 mg.

Složení: slunečnicový olej 35,62 %, lososový olej 27 %, proteinový hydrolyzát 14 %, glycerylmonostearát 8 %, maltodextrin 7,3 %, olivový olej 6 %.

X
Pro účely přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Více informací