Akvaristika, Akvária, Akvárium, Zahradní Jezírka, Jezírka, Klece pro papoušky, Klec pro králika, Klec pro křečka, Jezírko
  • shop roku 2019
ABC-ZOO

Váš košík

Žádné zboží

  • Žádné zboží

  • Doprava .......
  • Celkem 0 Kč

Kategorie

Výrobci

TROPICAL Sanital - Ketapang 120 g/100 ml

Akvaristická sůl s dodatkem ketapangu.

Více detailů

49 Kč s DPH


Informujte mě, až bude k dispozici

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 1 prémiových bodů jako kupón pro 1 Kč. Vaše věrnostní body.


SANITAL + Ketapang je akvaristická sůl s výtažky z listů ketapangu (mandlovníku mořského Terminalia catappa) a dubové kůry.

Je určena pro přípravu akvarijní vody pro ty druhy ryb, které osidlují biotopy černých vod, např.: terčovce, skaláry, neonky atd.  Ale také pro biotopy mírně slané vody. Doplněk vitaminu B1 působí proti stresu, což je důležité v případě mnoha plachých druhů ryb, např. kaprozoubkovitých. Tříslovina a huminové kyseliny, které jsou obsaženy ve výtažcích z ketapangu a dubové kůry, způsobují, že je akvarijní prostředí pro ryby bezpečné a zdravé. Vliv těchto složek je obzvlášť důležitý pro ryby oslabené transportem, během aklimatizace, pro ryby s úbytkem pokožky nebo s poraněním a po značných výměnách vody v akváriu, ale zároveň také v nových nádržích, ve kterých je vysoké riziko výskytu toxických dusitanů.
SANITAL + Ketapang zlepšuje sanitní podmínky ve všeobecných akváriích (zralých i nově založených), urychluje regeneraci pokožky, sliznice a ploutví ryb a proto je hlavně doporučován do sanitárních nádrží během karantény.

Dávkování:

všeobecná akvária – 10 g soli (2 ploché kávové lžičky) na 50 l vody

sanitní akvária – 20 g soli (4 ploché kávové lžičky) na 50 l vody

Vzhledem k různé citlivosti ryb na sůl je možné v případě potřeby dávku preparátu zvýšit. Lze aplikovat společně s přípravky Torfin Complex, Querex, Ketapang Extract a Blacklarin. Určeno k použití ve středně tvrdé a měkké vodě. Vodu přibarvuje na slámovou barvu a nemění hodnotu pH.

Balení: 120 g / 100 ml

X
Pro účely přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Více informací